Oje Numaraları Nelerdir

Bakımlı olmayı seven tüm bayanların kullanmaya bayıldığı kozmetik ürünlerinden en renklisinin ojeler olduğunu hepimiz biliyoruz. Kırmızıdan maviye, yeşilden pembeye, beyazdan siyaha kadar binlerce renk seçeneği olan ojeler bayanların kendilerini bakımlı hissetmeleri için bir başlangıç noktası. Peki renk seçeneği oldukça fazla olan ojelerin bu sene ki trend oje numaraları hakkında bilginiz var mı?

oje numaraları

Oje numaraları seçilirken, 2016 yılının trend renklerine ve teniniz ile uyumlu olup olmadığına özen gösterilmelidir. Bu numaraların aynı zamanda kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle Pastel ve Essie serisi, harika bir seçim olacaktır.

Oje Numaraları ve Renkleri

  1. Sezonun en güzel tonları bu sene doğal olmaktan yana. Bu sayede doğal renk ojeler kullanarak hem oldukça bakımlı hem de oldukça şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Pastel markasının Nude serisi sayesinde ise bu tonlara oldukça rahat ulaşabilirsiniz.
  2. Mat ojeler. Neredeyse her dönemin vazgeçilmezi arasında sıralarını aldılar. Bu sezon da hala trend olmaya devam ediyorlar. Hemde özellikle mat oje aramanıza gerek kalmadan bu ojelere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir ojenin üzerine yine Pastel markasına ait Matte Top Coat uygulaması yaparak mat tırnaklara kavuşabilirsiniz.
  3. Eğer gece mavisi aşığıysanız bu sene tırnaklarınıza Pastel markasının 123 numarası eşlik edebilir. Oldukça doğal ve net bir renge sahip mavi oje, severlerini bekliyor.
oje numaraları

2016 yılının en trend renkleri mavi ojelerdir. Doğal tonlu mavi oje numaralarını seçerek, siz de mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir