Çekici Tırnak Modelleri Nelerdir?

Birbirinden güzel, bakımlı ve zarif ellere uygulanmış, birbirinden güzel tırnak modeli bulunmaktadır. Tırnakların törpülenmesi ve şekillendirilmesi sırasında değişik modeller uygulanmakta ve model verilen tırnaklar renkli ojelerle daha şık ve modern bir görünüme kavuşmaktadır. Bayanların kullandığı tırnak modelleri, insanlar tarafından daha dikkat çekici ve daha şık görünmek için uygulanırken, bazen de yanlış uygulamalar yüzünden daha kötü görünümlere neden olabilir.  Yapacağınız tırnak modelinin makyajınızın rengi ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Makyajınıza uymayan tırnaklar abartılı görünebilir. Makyaj ve tırnak arasında her zaman bir bağ vardır, şık görünmek için bunu unutmamanız gerekir.

taşlı tırnak modelleri

Taşlı tırnak modelleri, özel günlerinizde farklı ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

Tırnaklarınızın dikkat çekici görünmesi için farklı tırnak modelleri;

 • Oval tırnak modeli
 • Kare tırnak modeli
 • Yuvarlak tırnak modeli
 • Kare oval tırnak modeli
 • Badem tırnak modeli
 • Keskin tırnak modeli
 • Balerin tırnak modeli
 • Ruj tırnak modeli
k tırnak modelleri

Şık tırnak modellerini tercih ediyorsanız, resimdeki gibi bir model deneyebilirsiniz.

Tırnak modelinizi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsuz ellerinizin ve parmaklarınızın şekline göre tırnağınıza model vermektir. Parmaklarınıza yakışmayan tırnak modelleri ellerinizin daha kötü görünmesine sebep olacaktır. Tırnak modelleri arasında hemen hemen herkesin kendi tarzına uygun model bulma imkânı vardır. Güzel bir tırnak modeli üzerine uygulanacak oje veya desen ile ellerin daha güzel görünmesi kolaylaşacaktır.

Bunun yanı sıra akrilik tırnak modelleri arasında da seçim yapma imkânınız olmaktadır. Akrilik tırnaklar takma tırnak çeşitlerinden bir tanesidir. Akrilik tırnaklarda dilerseniz küt, dilerseniz yuvarlak kesimli tırnak modellerini kullanabilirsiniz. Akrilik tırnaklarda elleri oldukça zarif gösteren tırnak modellerindendir.

 

kırmızı tırnak modelleri

Puantiyeli tırnak modellerinde kırmızı renk, modelinizi her zaman ön plana çıkaracak ve daha güzel durmasını sağlayacaktır.

Akrilik tırnak modelleri arasında birçok tercih yapma imkânınız vardır;

 • Çiçek desenli tırnak modeli
 • Uçları parlak taşlar ile süslenmiş tırnak modeli
 • Leopar desenli tırnak modeli
içekli tırnak modelleri

Çiçekli tırnak modelleri için protez tırnakları tercih edebilirsiniz. 

Tırnaklarda sade modellerin yanı sıra daha canlı ve gösterişli modeller kullanılmaktadır. Bir bütün olarak zarif ve şık görünmeyi hedefleyen bayanlar için, bu modellerin arasında tercih yaparken, diğer detaylara da dikkat etmeleri gerekmektedir. İstedikleri tarzı en iyi şekilde yakalamak için ellerinin şekline ve parmak yapılarına göre tırnak modeli tercih etmeye özen gösterilmelidir.

farklı tırnak modelleri

Farklı olmak istiyorsanız, resimdeki gibi bir model, sizi daha çekici gösterecektir. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir